Tilaa Messeforumilta parasta messupalvelua!

Ota yhteyttä messuasiantuntijoihimme ja tilaa hiilineutraali messuosasto.

Yhteyshenkilöt

Arto Varanki

toimitusjohtaja ja NürnbergMessen edustus
arto.varanki@messeforum.fi
040 544 5598

Sari Kuusisto

myyntijohtaja
sari.kuusisto@messeforum.fi
040 451 6081

Stefan Sundblom

liiketoimintajohtaja, yhteismessuhankkeet
stefan.sundblom@messeforum.fi
0500 824 684

Lasse Virtanen

projektijohtaja, design
lasse.virtanen@messeforum.fi
0400 533 934

Marketta Järvi

myyntipäällikkö
marketta.jarvi@messeforum.fi
050 592 5807

Camilla Rappe

myyntipäällikkö (Messe Frankfurtin edustus)
camilla.rappe@messeforum.fi
044 5255 400

Virpi Hopeasaari

viestintä- ja markkinointijohtaja
virpi.hopeasaari@messeforum.fi
040 544 5577

Messeforum Oy

Kauppatie 8 B
04300 Tuusula

040 544 5598
info@messeforum.fi
www.messeforum.fi

Y-tunnus 2273640-6

Laskut

Vastaanotamme laskut pääsääntöisesti vain verkkolaskuina

Verkkolaskuosoite 003722736406
Operaattori Apix Messaging Oy (tunnus 003723327487)

Tarvittaessa voit lähettää laskut meilitse osoitteessen laskut@messeforum.fi.  Emme käsittele lainkaan paperilaskuja.

Laskussa tulee mainita ko. projektin nimi sekä Messeforumin yhteyshenkilön / tilaajan nimi.

    Ota yhteyttä

     

    Messuelämää-Blogi

    Katso kaikki kirjoitukset

    Exhibition Explorer -messurahoitus jatkuu lähes entisellään 

    Raportoinnin paikka

    Ilmoittaudu Suomi-paviljonkiin kansainvälisillä ruokamessuilla

    Ota yhteyttä

      Ota yhteyttä